czwartek, 1 września 2011

WITAMY W KLASIE CZWARTEJ :)


Po dwumiesięcznym wakacyjnym odpoczynku 01 września 2011r. stawiliśmy się w murach szkoły. Pełni obaw, czy uda się nam "gładko" odnaleźć w klasie czwartej.
Przed wakacjami pożegnaliśmy naszą poprzednią wychowawczynię oraz nauczanie zintegrowane. Teraz wszystko miało być nowe - nowa wychowawczyni, różni nauczyciele, więcej przedmiotów i nauki. W tym ważnym dniu towarzyszyli nam nasi rodzice.
O godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. W sali gimnastycznej zebrali się wszyscy czwartoklasiści. Po części oficjalnej i artystycznej poszczególnym klasom zostali przedstawieni ich wychowawcy. Przez najbliższe trzy lata naszą wychowawczynią będzie P. Agata Czarniakowska. Po zakończeniu akademii, nasza nowa Pani zaprosiła nas i naszych rodziców do sali nr 20, która będzie od teraz naszą klasopracownią. W drodze na drugie piętro poznawaliśmy ważniejsze punkty szkoły, sale, w których będziemy mieć różne zajęcia.
W końcu trafiliśmy do 20-tki, a tam:

Po przedstawieniu się P. A. Czarniakowska poprosiła nas o prezentację. Okazało się, że jest nas teraz w klasie 24 osoby. Pani podała nam również nazwiska nauczycieli, którzy będą nas uczyć, czyli:
Język polski - P. Iwona Leszczyńska
Język angielski - P. Barbara Głuszcz, P. Tomasz Piórkowski
Historia i społeczeństwo - P. Irena Pstrągowska
Matematyka - P. Agata Czarniakowska
Przyroda - P. Dorota Zimacka
Muzyka - P. Katarzyna Nita-Murawska
Plastyka - P. Elżbieta Wojtkowska
Technika - P. Anna Bujko
Wychowanie fizyczne - P. Krzysztof Kumór
Zajęcia basenowe - P. Iwona Wiaksa
Religia - P. Jolanta Kruszewska
Następnie wychowawczyni zapoznała nas z planem lekcji, zasadami obowiązującymi nas od tego momentu podczas pobytu w szkole - na lekcjach i w czasie przerw. Na koniec życzyła nam sukcesów, a naszym rodzicom - by mogli być z nas dumni.

Nasza Pani już tego pierwszego dnia wyraziła przekonanie, że będzie nam się świetnie razem pracowało i że będziemy najlepszą klasą. Czas pokaże, czy miała rację :)

A oto nasza klasa:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz